




| Általános | |
|---|---|
| Ország | Spanyolország |
| Region | Baleár-szigetek |
| Bázis | Palma de Mallorca, La Lonja |
| Típus | Katamarán |
| Hajóvezetői engedély szükséges | Igen |
| Bejelentkezés | 17:00:00 |
| Kijelentkezés | 08:00:00 |
| Maximális kedvezmény | 20 % |
| Model | Excess 11 - 4 cab. |
| Szolgáltatástípus | Hajóbérlés kapitány nélkül |
| Gyártás éve | 2025 |
| Motor | |
| Teljesítmény | 1 X 58 hp |
| Vitorlák | |
| Fővitorla | full batten |
| Genoa | furling/roll |
| Megjelenés | |
|---|---|
| Maximális utasszám | 12 |
| Férőhely | 8 |
| Férőhely: kabin | 8 |
| Férőhely: szalon | 0 |
| Férőhely: személyzet | 0 |
| Kabinok | 4 |
| Utas kabinok | 4 |
| Személyzeti kabin | 0 |
| WC | 2 |
| Utas wc | 2 |
| Személyzeti wc | 0 |
| Méret | |
| Hajóhossz | 37 ft / 11.4 m |
| Orrsugár | 22 ft / 6.6 m |
| Merülés | 3.3 ft / 1 m |
| Víz tartály kapacitása | 0 |
| Üzemanyag tartály kapacitása | 400 |