Haven't got pictures
| Általános | |
|---|---|
| Ország | Törökország |
| Region | Égei-tenger |
| Bázis | Fethiye |
| Típus | Gulet |
| Hajóvezetői engedély szükséges | Nem |
| Bejelentkezés | 16:00:00 |
| Kijelentkezés | 09:00:00 |
| Model | Tarkan 5 |
| Szolgáltatástípus | Hajóbérlés személyzettel |
| Gyártás éve | 2006 |
| Kormány típusa | Steering Wheel |
| Motor | |
| Teljesítmény | 2 X 450 hp |
| Motor gyártója | Iveco |
| Vitorlák | |
| Megjelenés | |
|---|---|
| Maximális utasszám | 18 |
| Férőhely | 18 |
| Férőhely: kabin | 18 |
| Férőhely: szalon | 0 |
| Férőhely: személyzet | 0 |
| Kabinok | 8 |
| Utas kabinok | 8 |
| Személyzeti kabin | 0 |
| WC | 8 |
| Utas wc | 8 |
| Személyzeti wc | 0 |
| Méret | |
| Hajóhossz | 118 ft / 36 m |
| Orrsugár | 26 ft / 8 m |
| Merülés | 13.1 ft / 4 m |
| Víz tartály kapacitása | 0 |
| Üzemanyag tartály kapacitása | 0 |