



| Általános | |
|---|---|
| Ország | Olaszország |
| Region | Szardínia |
| Bázis | Marina di Asfodeli |
| Típus | Motoros yacht |
| Hajóvezetői engedély szükséges | Nem |
| Bejelentkezés | 10:00:00 |
| Kijelentkezés | 18:00:00 |
| Model | Primatist G 41.2 |
| Szolgáltatástípus | Hajóbérlés személyzettel |
| Gyártás éve | 2016 |
| Motor | |
| Teljesítmény | 2 X 450 hp |
| Motor gyártója | Volvo |
| Vitorlák | |
| Megjelenés | |
|---|---|
| Maximális utasszám | 4 |
| Férőhely | 4 |
| Férőhely: kabin | 4 |
| Férőhely: szalon | 0 |
| Férőhely: személyzet | 0 |
| Kabinok | 2 |
| Utas kabinok | 2 |
| Személyzeti kabin | 0 |
| WC | 1 |
| Utas wc | 1 |
| Személyzeti wc | 0 |
| Méret | |
| Hajóhossz | 40 ft / 12.4 m |
| Orrsugár | 13 ft / 4.1 m |
| Merülés | 3.3 ft / 1 m |
| Víz tartály kapacitása | 0 |
| Üzemanyag tartály kapacitása | 0 |