











| Általános | |
|---|---|
| Ország | Horvátország |
| Region | Spliti régió |
| Bázis | Trogir - Luka Trogir |
| Típus | Motoros vitorlás |
| Hajóvezetői engedély szükséges | Nem |
| Bejelentkezés | 14:00:00 |
| Kijelentkezés | 09:00:00 |
| Model | MS Casanova |
| Szolgáltatástípus | Hajóbérlés személyzettel |
| Gyártás éve | 2016 |
| Motor | |
| Teljesítmény | 2 X 30 hp |
| Vitorlák | |
| Megjelenés | |
|---|---|
| Maximális utasszám | 36 |
| Férőhely | 36 |
| Férőhely: kabin | 36 |
| Férőhely: szalon | 0 |
| Férőhely: személyzet | 0 |
| Kabinok | 18 |
| Utas kabinok | 18 |
| Személyzeti kabin | 0 |
| WC | 18 |
| Utas wc | 18 |
| Személyzeti wc | 0 |
| Méret | |
| Hajóhossz | 130 ft / 39.5 m |
| Orrsugár | 27 ft / 8.2 m |
| Merülés | 9.8 ft / 3 m |
| Víz tartály kapacitása | 35000 |
| Üzemanyag tartály kapacitása | 12000 |