











| Általános | |
|---|---|
| Ország | Törökország |
| Region | Égei-tenger |
| Bázis | Fethiye, Ece Saray Marina Resort |
| Típus | Motoros yacht |
| Hajóvezetői engedély szükséges | Nem |
| Bejelentkezés | 17:00:00 |
| Kijelentkezés | 09:00:00 |
| Model | Lila Trawler |
| Szolgáltatástípus | Hajóbérlés személyzettel |
| Gyártás éve | 2025 |
| Motor | |
| Teljesítmény | 2 X 450 hp |
| Vitorlák | |
| Megjelenés | |
|---|---|
| Maximális utasszám | 12 |
| Férőhely | 12 |
| Férőhely: kabin | 12 |
| Férőhely: szalon | 0 |
| Férőhely: személyzet | 0 |
| Kabinok | 5 |
| Utas kabinok | 5 |
| Személyzeti kabin | 0 |
| WC | 5 |
| Utas wc | 5 |
| Személyzeti wc | 0 |
| Méret | |
| Hajóhossz | 85 ft / 26 m |
| Orrsugár | 24 ft / 7.2 m |
| Merülés | 6.6 ft / 2 m |
| Víz tartály kapacitása | 0 |
| Üzemanyag tartály kapacitása | 0 |