











| Általános | |
|---|---|
| Ország | Olaszország |
| Region | Campania |
| Bázis | Marina di Procida |
| Típus | Katamarán |
| Hajóvezetői engedély szükséges | Nem |
| Bejelentkezés | 17:00:00 |
| Kijelentkezés | 09:00:00 |
| Model | Fountaine Pajot Samana 59 - 6 + 2 cab |
| Szolgáltatástípus | Hajóbérlés személyzettel |
| Gyártás éve | 2025 |
| Kormány típusa | Steering Wheel |
| Motor | |
| Teljesítmény | 2 X 150 hp |
| Motor gyártója | Yanmar |
| Vitorlák | |
| Megjelenés | |
|---|---|
| Maximális utasszám | 15 |
| Férőhely | 15 |
| Férőhely: kabin | 12 |
| Férőhely: szalon | 0 |
| Férőhely: személyzet | 3 |
| Kabinok | 8 |
| Utas kabinok | 6 |
| Személyzeti kabin | 2 |
| WC | 8 |
| Utas wc | 6 |
| Személyzeti wc | 2 |
| Méret | |
| Hajóhossz | 59 ft / 18.8 m |
| Orrsugár | 31 ft / 9.5 m |
| Merülés | 6.6 ft / 2 m |
| Víz tartály kapacitása | 1150 |
| Üzemanyag tartály kapacitása | 1200 |