







| Általános | |
|---|---|
| Ország | Spanyolország |
| Region | Baleár-szigetek |
| Bázis | Marina Port Ibiza |
| Típus | Motorcsónak |
| Hajóvezetői engedély szükséges | Nem |
| Bejelentkezés | 11:00:00 |
| Kijelentkezés | 19:00:00 |
| Maximális kedvezmény | 5 % |
| Model | De Antonio D28 Open |
| Szolgáltatástípus | Hajóbérlés személyzettel |
| Gyártás éve | 2021 |
| Motor | |
| Teljesítmény | 1 X 400 hp |
| Vitorlák | |
| Megjelenés | |
|---|---|
| Maximális utasszám | 9 |
| Férőhely | 0 |
| Férőhely: kabin | 0 |
| Férőhely: szalon | 0 |
| Férőhely: személyzet | 0 |
| Kabinok | 0 |
| Utas kabinok | 0 |
| Személyzeti kabin | 0 |
| WC | 1 |
| Utas wc | 1 |
| Személyzeti wc | 0 |
| Méret | |
| Hajóhossz | 28 ft / 8.5 m |
| Orrsugár | 10 ft / 3 m |
| Merülés | 3.3 ft / 1 m |
| Víz tartály kapacitása | 0 |
| Üzemanyag tartály kapacitása | 0 |