











| Általános | |
|---|---|
| Ország | Horvátország |
| Region | Kvarner-öböl |
| Bázis | Marina Punat (Krk) |
| Típus | Motorcsónak |
| Hajóvezetői engedély szükséges | Igen |
| Bejelentkezés | 18:00:00 |
| Kijelentkezés | 09:00:00 |
| Maximális kedvezmény | 5 % |
| Model | Cranchi M44 HT |
| Szolgáltatástípus | Hajóbérlés kapitány nélkül |
| Gyártás éve | 2017 |
| Motor | |
| Teljesítmény | 2 X 330 hp |
| Motor gyártója | Volvo |
| Vitorlák | |
| Megjelenés | |
|---|---|
| Maximális utasszám | 12 |
| Férőhely | 4 |
| Férőhely: kabin | 4 |
| Férőhely: szalon | 0 |
| Férőhely: személyzet | 0 |
| Kabinok | 2 |
| Utas kabinok | 2 |
| Személyzeti kabin | 0 |
| WC | 2 |
| Utas wc | 2 |
| Személyzeti wc | 0 |
| Méret | |
| Hajóhossz | 44 ft / 13.8 m |
| Orrsugár | 13 ft / 4.1 m |
| Merülés | 3.3 ft / 1 m |
| Víz tartály kapacitása | 330 |
| Üzemanyag tartály kapacitása | 1000 |