




| Általános | |
|---|---|
| Ország | Olaszország |
| Region | Szardínia |
| Bázis | Marina di Portisco |
| Típus | Motoros yacht |
| Hajóvezetői engedély szükséges | Nem |
| Bejelentkezés | 10:00:00 |
| Kijelentkezés | 18:00:00 |
| Model | Cranchi A46 |
| Szolgáltatástípus | Hajóbérlés személyzettel |
| Gyártás éve | 2022 |
| Motor | |
| Teljesítmény | 1 X 960 hp |
| Motor gyártója | Volvo |
| Vitorlák | |
| Megjelenés | |
|---|---|
| Maximális utasszám | 2 |
| Férőhely | 2 |
| Férőhely: kabin | 2 |
| Férőhely: szalon | 0 |
| Férőhely: személyzet | 0 |
| Kabinok | 1 |
| Utas kabinok | 1 |
| Személyzeti kabin | 0 |
| WC | 1 |
| Utas wc | 1 |
| Személyzeti wc | 0 |
| Méret | |
| Hajóhossz | 46 ft / 14.3 m |
| Orrsugár | 14 ft / 4.3 m |
| Merülés | 3.3 ft / 1 m |
| Víz tartály kapacitása | 0 |
| Üzemanyag tartály kapacitása | 0 |