











| Általános | |
|---|---|
| Ország | Horvátország |
| Region | Spliti régió |
| Bázis | Trogir, Marina Trogir - SCT |
| Típus | Motoros yacht |
| Hajóvezetői engedély szükséges | Igen |
| Bejelentkezés | 17:00:00 |
| Kijelentkezés | 09:00:00 |
| Maximális kedvezmény | 5 % |
| Model | Bavaria SR38 Hard Top |
| Szolgáltatástípus | Hajóbérlés kapitány nélkül |
| Gyártás éve | 2023 |
| Motor | |
| Teljesítmény | 2 X 300 hp |
| Motor gyártója | Volvo |
| Vitorlák | |
| Megjelenés | |
|---|---|
| Maximális utasszám | 8 |
| Férőhely | 4 |
| Férőhely: kabin | 4 |
| Férőhely: szalon | 0 |
| Férőhely: személyzet | 0 |
| Kabinok | 2 |
| Utas kabinok | 2 |
| Személyzeti kabin | 0 |
| WC | 1 |
| Utas wc | 1 |
| Személyzeti wc | 0 |
| Méret | |
| Hajóhossz | 40 ft / 12.3 m |
| Orrsugár | 13 ft / 3.9 m |
| Merülés | 3.3 ft / 1 m |
| Víz tartály kapacitása | 240 |
| Üzemanyag tartály kapacitása | 500 |