











| Általános | |
|---|---|
| Ország | Olaszország |
| Region | Friuli-Venezia Giulia |
| Bázis | San Giorgio di Nogaro |
| Típus | Luxus motot yacht |
| Hajóvezetői engedély szükséges | Nem |
| Bejelentkezés | 12:00:00 |
| Kijelentkezés | 12:00:00 |
| Model | Astondoa 82 GLX - 4 + 2 cab. |
| Szolgáltatástípus | Hajóbérlés személyzettel |
| Gyártás éve | 2003 |
| Motor | |
| Teljesítmény | 2 X 1500 hp |
| Motor gyártója | MTU |
| Vitorlák | |
| Megjelenés | |
|---|---|
| Maximális utasszám | 10 |
| Férőhely | 10 |
| Férőhely: kabin | 10 |
| Férőhely: szalon | 0 |
| Férőhely: személyzet | 0 |
| Kabinok | 6 |
| Utas kabinok | 4 |
| Személyzeti kabin | 2 |
| WC | 5 |
| Utas wc | 5 |
| Személyzeti wc | 0 |
| Méret | |
| Hajóhossz | 82 ft / 24 m |
| Orrsugár | 20 ft / 6.2 m |
| Merülés | 3.3 ft / 1 m |
| Víz tartály kapacitása | 0 |
| Üzemanyag tartály kapacitása | 0 |